Hala sportowa w Bojszowach

projekt05_12.jpg projekt05_12.jpg
Budynek hali sportowej zlokalizowany jest przy ul. Gościnnej w Bojszowach. Podstawowe parametry obiektu: - powierzchnia ogółem: 2.739,6 m2 - w tym parteru: 1.164,8 m2 - wysokość hali: 11,0 m - liczba kondygnacji: 2 (bez podpiwniczenia)
Michał Tomanek
Przedsiębiorstwo Usług Technicznych RABA II Sp. z o.o.
Hala sportowa w Bojszowach jest budynkiem wielofunkcyjnym, przewidzianym do organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych i widowiskowych. Hala jest budynkiem spełniającym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Powierzchnia użytkowa wynosi 2 678,34 m2. Natomiast wymiary obiektu to: długość — 61,90 m, szerokość — 35,50 m, wysokość — 11 m. W części sportowej mieści się pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, o wymiarach: długość — 44,05 m, szerokość — 24,42 m. Widownia usytuowana jednostronnie na parterze i piętrze przeznaczona jest dla 332 osób. Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w tym szatnie z natryskami. Budynek hali jest dwukondygnacyjny - obie kondygnacje połączone są windą przeznaczoną również do przewozu osób niepełnosprawnych. Na sali sportowej zamontowano kurtynę grodzącą, umożliwiającą jej podział na 2 boiska treningowe. Sala przystosowana jest do gier zespołowych, wyposażona w łatwy do zamontowania lekki osprzęt sportowy. W budynku hali znajduje się również cześć pomieszczeń przystosowanych na gabinety rehabilitacyjne, sale do uprawiania fitness oraz siłownia, wyposażona w sześciostanowiskowe urządzenie do ćwiczeń fizycznych Atlas. Hala usytuowana jest bezpośrednio przy budynku Gminnego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Roku Jubileuszowego. Hala sportowa w Bojszowach jest drugim obiektem sportowym w gminie oddanym w 2006 roku do użytku po otwartych w lipcu terenach sportowych i rekreacyjnych z boiskami i kortami tenisowymi w Świerczyńcu. Nowo powstałe obiekty sportowe w gminie Bojszowy stworzyły bazę sportową i warunki do realizacji obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego, a także udział w zajęciach sportowych, zabawach i grach uczniom bojszowskich szkół i gimnazjum oraz całej społeczności gminnej.
Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
projekt05_00.jpg projekt05_01.jpg projekt05_02.jpg projekt05_03.jpg projekt05_04.jpg projekt05_05.jpg projekt05_06.jpg projekt05_07.jpg projekt05_08.jpg projekt05_09.jpg projekt05_10.jpg projekt05_11.jpg projekt05_12.jpg