Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym przy ul 1 Maja 81 w Mszanie

Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym

Inwestycja nowego skrzydła jakim jest „Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym przy ul 1 Maja 81 w Mszanie” została oficjalnie zakończona i oddana do użytku 29 sierpnia 2019r.

Roboty budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2018 r. W ramach wykonanych prac powstał czterokondygnacyjny budynek połączony od północy z bryłą istniejącego przedszkola. Po rozbudowie mszańskie przedszkole mieści aż 6 oddziałów. O 2 więcej niż do tej pory. Maluchy oprócz dwóch nowych sal do zabaw i nauki, na parterze mają do swojej dyspozycji również sporej wielkości salę do zajęć ruchowych. Odbywają się tam zajęcia z gimnastyki, gimnastyki korekcyjnej, przedstawienia, spotkania z rodzicami. Jeśli zajdzie taka konieczność sala ta może zostać szybko przebudowana na dodatkowy, siódmy oddział przedszkolny.
Dużym atutem jest bliskość Parku Aktywnej Rekreacji, w którym nasze maluchy spędzają bardzo wiele czasu i mają świetne warunki do zabawy i rekreacji. W samym pobliżu przedszkola do dyspozycji znajdują się aż cztery place zabaw: przy przedszkolu, przy strumyku, w parku i w pobliżu GOKiR. Niewątpliwie urocze miejsce położenia przedszkola wśród dużej ilości zieleni, płynącego w parku strumyka, wielu atrakcji i przede wszystkim położenia budynku wielofunkcyjnego w samym centrum sołectwa Mszana jest dla maluchów i ich rodziców ogromnym powodem do dumy, prestiżu i zadowolenia.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym Rozbudowa budynku o dwa oddziały przedszkolne oraz salę wielofunkcyjną w obiekcie wielofunkcyjnym