Budowa boisk sportowych w Gliwicach-Sośnicy - boiska do siatkówki plażowej

Boisko do piłki siatkowej plażowej w słoneczny dzień. Na boisku dwaj chłopcy, grający w siatkówkę plażową. Zdjęcie
Boiska do gry w siatkówkę plażową powstały przy ul. Jesiennej w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica. Umowę na zaprojektowanie i budowę boisk sportowych podpisano we wrześniu 2021 r. W ramach zadania powstały 2 pełnowymiarowe boiska do gry w siatkówkę plażową ogrodzone piłkochwytem oraz wyposażone w niezbędny sprzęt sportowy wraz z kontenerem na jego przechowywanie. Przy boisku powstał parking na 6 samochodów. Na terenie kompleksu posadzono 30 drzew w gatunku brzoza brodawkowata. Inwestycję realizowała przez 9 miesięcy firma: CELMAR Sp. z o.o. Koszt prac wyniósł ok. 540 tys. zł. Zadanie zostało zrealizowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2021.
Przedmiotowe zadanie stanowi I Etap inwestycji. W dniu 28.06.2022r. została zawarta umowa na realizację II etapu pn.: „Budowa boisk sportowych w Sośnicy – boisko do piłki nożnej/ręcznej plażowej – w systemie zaprojektuj i wybuduj". W ramach zadania powstało jedno pełnowymiarowe boisko dwufunkcyjne do sportów plażowych. Większe pole służy do gry w piłkę nożną plażową, mniejsze pole wraz z drugim kompletem przenośnego wyposażenia służy do gry piłkę ręczną plażową. Obok boiska zabudowano antywłamaniowy kontener do przechowywania sprzętu sportowego oraz dwie wiaty dla zawodników rezerwowych. Poza nowym boiskiem, zadbano o ich otoczenie – wykonano nowe zagospodarowanie terenu, na którym ustawiono 8 ławek i 14 stojaków na rowery. W pobliżu powstał parking dla 6 aut, w tym jednego dla osób z niepełnosprawnościami. Zadanie zostało zakończone w marcu 2023r.
Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
Boisko do piłki siatkowej plażowej w słoneczny dzień. Na boisku dwaj chłopcy, grający w siatkówkę plażową. Boisko do siatkówki plażowej, na którym widoczni są dwaj chłopcy grający w siatkówkę. Boisko otoczone płotem z siatki. Na pierwsyzm planie widoczne miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. W tle widoczne boisko do piłki siatkowej.