Cavatina Hall w Bielsku-Białej

Sala koncertowa Cavatina Hall - widownia. Widok na widownie z bocznego balkonu sali koncertowej. W tle widoczna pomieszczenie realizacyjne. Fotografia ze zbiorów Zgłaszającego. Zdjęcie
Cavatina Hall to unikatowy w skali kraju projekt mixed-use, nagradzany za architekturę w Polsce i za granicą. Jego charakterystyczna, futurystyczna szklana kopuła kryjąca świetnie wyposażoną i nagłośnioną salę koncertową stała się już nowym znakiem rozpoznawczym miasta. Jest to także pierwszy obiekt tego typu w Polsce, który uzyskał międzynarodowy certyfikat prośrodowiskowy BREEAM. Projekt w unikatowy sposób łączy funkcję biurową z kulturalną. Oprócz części biurowo-usługowej w obiekcie znajduje się wysokiej klasy studio nagrań oraz sala koncertowa na 1000 osób, która z powodzeniem może również służyć do organizacji konferencji i prezentacji. Połączenie tych funkcji to swoista odpowiedź na zapotrzebowanie regionu. Bielsko-Biała to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce z zapotrzebowaniem na wysokiej jakości obiekty o zróżnicowanej funkcji, jednocześnie to miasto, w którym – pomimo organizacji różnych festiwali muzycznych – brakowało do tej pory dużej sali koncertowej z prawdziwego zdarzenia. W swoim założeniu projekt ten miał przyczynić się do szybszego rozkwitu rozwijającego się rynku Bielska-Białej, miasta przyciągającego niemałe zainteresowanie przede wszystkim ze strony międzynarodowych korporacji z sektora technologii i usług dla biznesu. I jak widać po zainteresowaniu najemców i gości – pomysłodawcom tego projektu udało się osiągnąć zakładane cele.

 

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
Oświetlony budynek Cavatina Hall w nocy. Widok na budynek Cavatina Hall z lotu ptaka. Budynek jest oświetlony okrągłymi lampami wzdłuż krawędzi budynku. Dodatkowo budynek posiada podświetloną kopułę. W tle panorama miasta oraz widok na góry. Fotografia ze zbiorów Zgłaszającego. Sala koncertowa Cavatina Hall - widownia. Widok na widownie z bocznego balkonu sali koncertowej. W tle widoczna pomieszczenie realizacyjne. Fotografia ze zbiorów Zgłaszającego. Sala koncertowa Cavatina Hall - widownia. Widok na widownie i scenę sali koncertowej. W tle widoczna oświetlona scena. Fotografia ze zbiorów Zgłaszającego. Sala kameralna - scena/fortepian. Na pierwszym planie scena w sali kameralnej, na której ustawiony jest fortepian. W tle odsłonięta szklana ściana z widokiem na zewnątrz. Fotografia ze zbiorów Zgłaszającego.