Przychodnia zdrowia w centrum miasta Łaziska Górne

 Zdjęcie Zdjęcie

Otwarty w 2016 roku nowy ośrodek zdrowia w centrum Łazisk Górnych pozwala na zapewnienie opieki medycznej na wysokim poziomie w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni. Minimalistyczna kubatura przychodni z powodzeniem wpisała się w przestrzeń centrum miasta. Walory estetyczne budynku łączą się z jego funkcjonalizmem, co jest niezwykle istotne, biorąc pod uwagę przeznaczenie obiektu. Nowoczesne połączenie naturalnych materiałów i ergonomiczne rozwiązania są niewątpliwą zaletą ośrodka. Na parterze usytuowano przychodnię pediatryczną z rejestracją, przy czym osobne przestrzenie zarezerwowano dla dzieci zdrowych i chorych. Na parterze znajdują się pokój szczepień, apteka, część pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej oraz wymiennikownia. Pierwsze piętro dedykowane jest gabinetom lekarskim POZ, znajdują się tu również: gabinet stomatologiczny,  ginekologiczny, gabinet lekarza medycyny pracy, pokój pielęgniarek środowiskowych, pokój położnej oraz pozostałe pomieszczenia administracyjne Straży Miejskiej. Na II piętrze usytuowano gabinety lekarzy-specjalistów: laryngologa, neurologa, okulisty, alergologa, kardiologa, gabinet zabiegowy - laryngologiczny, pokój badania spirometrii i audiometrii, laboratorium analityczne, a także pomieszczenia administracyjne przychodni. Otwarte, przeszklone strefy ośrodka zapewniają pacjentom komfort oczekiwania na wizytę w przyjaznej przestrzeni. Dopełnieniem budynku jest jego otoczenie. Zadbano o miejsca parkingowe, skwery, tereny zielone. W roku 2017 przewiduje się utworzenie kolorowej strefy aktywności dla dzieci – placu zabaw.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie