Bawialnia Będzin

 Zdjęcie Zdjęcie

Bawialnia Będzin to wielopoziomowy obiekt mieszczący się w pobliżu Strefy Aktywności Rodzinnej, skateparku i miasteczka ruchu drogowego. Budynek wyposażony jest w nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenia zabawowe.

Na parterze, w strefie zabaw dla dzieci w wieku do lat 4 czekają kolorowe jeździki, interaktywna podłoga, basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zestaw dużych klocków, tunel, gąsienica i domek do zabaw. To miejsce gwarantuje ciekawą i bezpieczną zabawę, rozwija wyobraźnię i kreatywność.

Sala zabaw dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw. Znajdują sie tam kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty, trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Cała przestrzeń jest stale monitorowana.

Ciekawie zaaranżowana sala kinowa pozwala na odpoczynek po zabawie.

Opiekunowie w oczekiwaniu na dzieci mogą obserwować zabawę swoich pociech, a także napić się kawy czy herbaty w przytulnej kawiarence. W osobnym pomieszczeniu zamontowano suszarki do włosów. Pomyślano również o wózkarni, aby ułatwić życie rodzicom przywożącym swoje pociechy w wózkach oraz o przewijaku dla najmłodszych.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie