Ostatni miesiąc na zgłoszenia w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna

 graf. UMWS graf. UMWS
Tylko do 30 czerwca br. można dokonać zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu

Celem konkursu jest promocja realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących wysokiej jakości przestrzeń publiczną, wzmacniających odporność na zmiany klimatu i poprawiających jakość życia mieszkańców regionu.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie odbywa się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: enpp.slaskie.pl.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 60 tys. zł. Laureatów wybierze jury składające się z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Swoich faworytów wybiorą także mieszkańcy, którzy będą mogli głosować na swoje ulubione realizacje walczące o nagrodę publiczności. Wszystkie nominowane i wyróżnione realizacje zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2021, m.in. warunki konkursu, można znaleźć na stronie npp.slaskie.pl.

Konkurs organizowany jest od 2000 roku przez Samorząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Katowice oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Śląski.

Przypominamy, że ewentualne zmiany organizacyjne wynikające z zaleceń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 będą publikowane na stronie konkursu.

Linki do stron zewnętrznych
Zgłoszenia do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego